E - Belediye
Başkanın Mesajı


 

 

29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinden sonra, Yenimahalleli hemşerilerim beni 30 Mart 2014 ve 31 Mart 2019 seçimlerinde de tekrar tekrar Yenimahalle Belediye Başkanlığına layık buldu. Ortak amaçlarımızı gerçekleştirmek ve çağdaş Yenimahalle’yi birlikte kurmak adına beni bu göreve getiren hemşerilerime layık olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sizden aldığımız güçle daha çok işler başaracak ve sizlerin takdirini kazanmaya devam edeceğiz. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki ilçemiz, sosyal belediyeciliğin gerçek anlamda yaşandığı, kültür ve sanatta öncü, gençlerimizin, kadınlarımızın, engellilerimizin yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe haline geldi.

“Yenimahalleli” ruhunun her geçen gün daha da güçlendiğini görmekten 57 yıllık bir Yenimahalleli olarak büyük mutluluk duyuyorum. Tek amacım bütün hemşerilerimizi Yenimahalleli kimliği altında buluşturmak ve ilçemizi Ankara’nın gözde ilçelerinden biri yapmak.

Sizlerin daha yaşanılabilir bir Yenimahalle için bizleri görevlendirdiğinizin bilinci ile çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğimizin sözünü vererek siz hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Fethi YAŞAR
BELEDİYE BAŞKANI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Şubat 2021 Salı 16:34