E - Belediye
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
Müdür Füsun YORULMAZ
Görev ve Sorumluluk

Belediyemizin misyon ve vizyonları arasında yer alan sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla belediyemizce işletilen Kapalı Yüzme Havuzları ve Spor Merkezlerinin işletilmesi, hizmetlerimizden faydalananlar ile belediyemiz arasındaki koordinasyonu sağlayarak en kısa zamanda ihtiyaçlara cevap vermek ve katılımcılık politikasıyla hep birlikte en iyiye ulaşmayı sağlamak. Belediyemiz düğün salonları , yemekhane servisi, kuaför salonları, misafirhane ve çay ocaklarının işletilmesi, bu işletmelerden faydalananlara kaliteli ve güleryüzlü hizmetin verilmesini sağlamak. Belediyemiz bütçe içi ve bütçe dışı işletmelerinin ana faaliyet konularında hizmet vermelerini sağlamak. Kamu yararıyla birlikte aynı zamanda kamu kaynağı dengesini de gözeterek işletmelerdeki fiyat politikalarının belirlenmesi amacıyla Belediye Başkanına sunum yapmak ve Belediye Meclisinin onayına sunmak.

 

Vizyon

Dünyaca tanınan Yenimahalle, işletmeleri ve hizmetleriyle dünyaca örnek alınan Yenimahalle Belediyesi, kaliteli ve güleryüzlü hizmetlerle mutlu olan insanların daimi olması.

 

 

Misyon

 

Belediyemizin bütçe içi ve dışı işletmelerinin hizmetlerinde şeffaflık , uygulamada adalet ve eşitlik, eğitimde kaliteli sürdürülebilirlik ve belediye kaynaklarının ilgili mevzuatlar çerçevesinde etkin, ekonomik ve verimli kullanılmasını sağlamak ve gözetmek.

 

 

2020 OCAK AYI FAALİYETLERİ

Telefon 312 526 2322  - Faks 312 526 2322
isletmeistiraklermd@yenimahalle.bel.tr